...Иерусалим. На площади шумно. Идет торговля. Голоса, гомон, шум, крики:
-Эй, посторонись! Дорогу!
Хаоса нет, все вокруг живет. Песня. Поет женский голос. Выделяется на всем фоне. Звучит музыка. Жизнь.
Кто- то окликает его: «Иешуа!» Он чувствует прикосновение рук, смех, объятия. Он не может соединиться с происходящим.Он над всем этим. Он наблюдает как бы сверху и внимательно прислушивается к тишине внутри себя. Он понимает, что люди вокруг живут своей жизнью. Он должен пойти на Крест ради них. Он мысленно обращается к Отцу:
-Они не поймут
Отец отвечает:
-Я знаю. Но Ты должен. Ради них.
Иешуа оглядывает площадь. Внутри нет страха. Он понимает, что больше никто не сделает это. Здесь, на земле, ему становится понятен тот план, который Он видел на Небесах у Отца.
Опять женский голос поет песню. Как-то по особенному она звучит и соединяет в себе и эту площадь, и снующий народ, и Вечность...
Комментарий автора: Увидела такое видение. Просто пережила его. Даже не знаю в какую рубрику поместить. Примите как есть.
Наталия Минаева,
Рига, Латвия
"Он ввел меня в дом пира, и знамя Его надо мною - любовь". Песня Песней 2:4
Любовь Моя - поэзия души...и это все о Нем
Прочитано 5801 раз. Голосов 1. Средняя оценка: 5
Дорогие читатели! Не скупитесь на ваши отзывы,
замечания, рецензии, пожелания авторам. И не забудьте дать
оценку произведению, которое вы прочитали - это помогает авторам
совершенствовать свои творческие способности
Християнські Побутові Колискові - Воскобойников Ігор Григорович Протягом тривалого часу мене цікавили саме християнські колискові, причому, побутові, тобто ті, яких співають рідні саме у побуті біля самої колиски.
Й ось десь із місяць тому Господь дав мені самому низку колискових, частину з яких сьогодні наводжу.
З того часу я більш системно зацікавився цим питанням й, до мого здивування і навіть із прикрістю, виявив майже повну порожнечу у цьому напрямі. І це у нас, на співучій Україні!
Ще раз підкреслю, мова йде не про літературні колискові, які є у класиків, хоча й у дуже невеликій кількості, й пару яких можна зустріти навіть на нашому сайті: у Светлани Касянчик та у Зоряни Живки.
… Звернувся інтернетом до бібліотекарів системи дитячих бібліотек України й із вдячністю ознайомився із ще якоюсь дещицею колискових. Причому, із прикрістю відзначаю, що наші християнські поети й тут «пасуть задніх», віддавши повністю цей надважливий напрямок духовного виховання на перекручування лукавому.
Отже, намагаючись не скотитися до примітивізму, намагався зробити колискові різного рівня складності від максимально простих й гнучких, щоб мама, тато або інший родич міг сам творити їх та прилаштовувати до індивідуальних потреб, так би мовити, не зазираючи до писаного тексту.
Заздалегідь ДУЖЕ вдячний усім, хто випробує їх у практичних умовах і повідомить свою думку.
Ще більш вдячним буду за продовження розвитку цього напрямку і повідомлення мені про набутки як українською, так й основними романо-германськими та слов'янськими мовами.